Grimohet e rregullohet pothuajse çdoherë vet. Këtë dhunti të Qendresa Bajramit jo të gjitha vajzat e kanë.

Ajo tashmë është fytyrë publike dhe shpesh flitet në mediat rozë për paraqitjet e saj me shumë stil. Shkruan “Kosovarja”.

Qëndresa ëshëtë bashkëshortja e moderatorit të njohur Labinot Gashi-Labi.

Çifti janë martuar dhe u bënë prindër të një vajze. Teksa Labi vazhdon me sukses profesionin e tij si moderator, Qëndresa rrëmben vëmendje me pamjen e saj.

Derisa në të gjitha rastet jemi mësuar ta shohim bukur, së fundi ajo ka dëshpruar me pamjen.

Para ashensorit Qëndresa ka marrë një pozë ku nuk duket si ajo, mbase edhe ka humbur në peshë, ama pamja e saj dhe grimi nuk është si herave të tjera./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË