Fal Labit edhe gruaja e tij Qëndresa u bë fytyrë e njohur për publikun.

Ajo komentohet shumë për lëvizjet që bën, sidomos për pamjen fizike, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja janë mjaft aktiv me fotografi të ndryshme, sidomos Qëndresa është ajo që ndan moment të shumta me ndjkësit e saj.

Së fundmi, gruaja e Labit është shfaqur nga një dasëm e cila ka shkëlqyer me fustanin që kishte veshur.

Një model me gur ndriques, i jep shkëlqim edhe fytyrës së Qëndresës.

Për më shumë, shihni këto foto dhe vlerësojeni edhe ju. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË