Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur Labinot Gashi.

Ajo u bë fytyrë publike dhe tani kaq e famshme, falë lidhjes e martesës me Labin, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë martuar para disa vite dhe tash janë prindër të një vajze.

Ndërkohë që Labin e shohim shpesh në ekranet televizive, publiku interesohet edhe për aktivitetet e Qëndresës, e cila ndanë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Ajo dallohet për stilin dhe elagncën, ku çdo herë paraqitet bukur. Vëmendje ka marrë së fundi me pamjen e saj madhështore në dasmën e vëllaut.

Kurreshtja e ndjekësve ka qenë të dijë se kë e martoi Qendresa dhe kanë kërkuar fotografi të çiftit. Ndërkohë ajo ka bërë me dije se personi që është martuar, është pikërisht vëllau i saj.

E për kunatën e saj Qëndresa thotë se është ‘llokum’. Ja disa nga fotografitë e çiftit në ditën më të lumtur të tyre: /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË