Është gjithmonë eleganca dhe stili unik për të cilin komentohet Qëndresa, bashkëshortja e moderatorit të njohur Labinot Gashit.

E sigurisht që Labi është me fat që pranë vetës ka një bukuroshe si Qëndresa, e cila mahnitë sa herë paraqitet në publik, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë se ajo me profesion është grimere, përherë shfaqet perfekt me rregullimet e saj.

Kurse sonte Qëndresa ktheu të gjithë vëmendjen kah vetja me sharmin që reflektoi në këtë imazh.

Ajo po duket kaq bukur në fustanin e zi të veçantë e me pozën perfekte që ka marrë.

Ndryshe çifti janë martuar para disa vite dhe tash janë prindër të një vajze./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË