Një video qesharake është publikuar në Facebook, e cila shfaqë një mace duke e rrëzuar një vogëlushe e cila kalon pranë saj.

Videoja besohet se është incizuar në Kinë dhe shfaqë macen duke e rrëzuar vogëlushen pasi ia kap këmbën.

Vogëlushja mund të shihet pastaj duke bërë me gisht kah macja për t’u treguar prindërve se çfarë bëri.

Cats are jerks.

Gepostet von Shanghaiist am Donnerstag, 27. Oktober 2016

MUND TË JU PËLQEJNË