Edhe një orë e gjysmë kanë mbetur deri në mbylljen e vendvotimeve nga zgjedhjet e parakohshme në Kosovë.

Si në vitet e kaluara edhe në këtë proces janë shënuar disa parregullsi dhe incidente të izoluara

Një votues i LDK-së e ka publikuar votën e tij në rrjetin social, “Snapchat”.

Videoja është publikuar në Facebook, teksa dihet se një gjë e tillë përbën shkelje dhe vëpër penale. /Lajmi.net/

Një qytetarë ka incizuar votën dhe e ka publikuar atë në snapchat, nga video shihet se ka votuar për LDK-në, duhet rikujtuar se publikimi i votës në internet dënohet deri në 5 vite burg!

Publiée par Dardania.Com sur Dimanche 6 octobre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË