Kanë mbetur fiks një javë e plotë nga data e zgjedhjeve.

Ish kryeministri i vendit Ramush Haradinaj këtë mbrëmje ka vendosë që të pauzojë pak nga politika e nga fushata zgjedhore, shkruan “Kosovarja”.

Me gjasë Haradinajt i pëlqejnë ahengjet e dasmat shqiptare pasi që jo rrallë herë është parë prezent në evente të tilla.

E si të përtojë të shkojë kur e ka fatin të ulet krahë dy bukurosheve siç janë bashkëshortja e tij Anita dhe nusja e vëllaut Lola./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË