Rashel Kolaneci prej ditësh po shijon pushimet në Greqi nga ku edhe po sjell imazhe të ndryshme provokuese.

Modelja dhe moderatorja e njohur një të tillë e ka publikuar edhe së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

Rashel tregoj linjat e saj ‘bombastike’ fal të cilave edhe mori famën që e ka, e veshur në një fustan të shkurtë ajo vuri në pah asetet e saj dhe format perfekte.

Ndryshe, Rashel përveç si moderatore kohë më parë ka sfiduar vetën edhe si aktore./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË