Reper kosovar, i njohur si Real 1 ka nisur një luftë të re virtuale me reperin shqiptar, Noizy.

Artisti kosovar, përmes një video në instastory ka imituar Noizy-n si në dukje, po ashtu edhe në të folur, madje e ka përmendur dhe Ferrarin, pasi që e dimë se reperi shqiptar ka disa makina superluksoze.

Kjo video e Real 1 po shpërndahet gjithandej në rrjete sociale dhe po komentohet tej mase.

Kujtojmë që Noizy shpesh ka pasur “armiqësi” me reperët e tjerë, veçmas kosovarë./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË