Nuk ka shumë kohë që djali i Afrim Muçiqit Albioni kurorizoi dashurinë e tij me martesë me Albertina Krajkovën.

E pas ceremonisë së dasmës, çifti kanë nisur pushimet e tyre, dhe jo vetëm në një destinacion, shkruan “Kosovarja”.

Fillimisht dyshja u shfaqen nga Dubai, kur për ndjekësit ndanë fotografi të shumta.

E destinacioni i radhës për të sapomartuarit janë ishujt Maldive. Albertina ka publikuar disa imazhe të mrekullueshme nga ky vend përrallor.

Duket se nusja po shijon në maksimum pushimet ku shfaqet krejtësisht e zhveshur në pishinë duke marrë rrezet e diellit.

Se a do të jetë ky destinacioni i fundit, apo do zgjasin pushimet akoma, mbetet të shihet./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË