Edhe Albertina Krajkova tashmë është bërë një emër i njohur.

Këngëtari i njohur Kosovar, Afrim Muçiqi ditë me parë ka martuar djalin e tij.

Albioni dhe bukuroshja Albertina Krajkova ditë me parë i dhanë në fund beqarisë.

Ata organizuar dasëm të madhe duke tërhequr edhe vëmendjen e shumë mediave.

E mbrëmë Albertina ka shkuar në një dasëm. E veshur me fustan të gjatë e të bukur, ajo ka shkëlqyer si asnjëherë me parë. /ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË