Kur je pjesë e familjes së fytyrave të njohura nuk ka si të mos jesh emër o njohur.

Albertina Krajkova është ajo e cila u bë e njohur që nga martesa me djalin e Afrim Muqiqit, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetin në rrjete sociale nuk e ndal asnjëherë, duke publikuar pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot, ajo është veshur si nuse dhe ka publikuar pamje me unazat e saj me vlerë të çmuar.

Albertina ka ndarë disa detaje e cila shihet në dimi dhe ka rregulluar flokët e saj tamam si nuse e traditave tona.

Për më shumë shihni pamjet e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË