Secila nga rejat e estradës nuk ka pasur nga ti ik vëmendjes dhe thashethemeve për to.

E, kur jemi te kjo e fundit, edhe pse është përfolur për to, gjithmonë ka pasur fjalë të mira dhe pozitive për to, ashtu siç ka pasur për Albertina Krajkovën, shkruan Kosovarja.

Reja e këngëtarit të mirënjohur Afrim Muqiqit, që nga fillimi i lidhjes me djalin e tij Albionin, është përfolur e është sillur vërdallë mediave emri i saj.

 

Çfarë bëri, ku isht me kë ishte, janë disa nga pyetjet që janë bërë për to, dhe që kanë gjetur gjithnjë strehim tek mediat rozë

Sidomos, pas martesës së saj, është duke u përcjellë e duke zgjuar kurreshtje jashtëzakonisht shumë.

Nuk po e zë vendi vend, duke u shëtitur e duke vizituar vende nga më të bukurat dhe më interesantet.

Natyrisht, që këto vizita po i përcjell me shumë gëzim e lumturi, e mbi të gjitha me një stil të rrallë dhe të bukur.

Kurse, sot erdhi aq tërheqëse dhe me një bukuri mahnitëse, sa lirshëm mund ti themi se po duket si yll drite. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË