Muaj më parë çifteve të estradës iu shtua edhe një i ri. Janë këta Albion Muqiqi dhe Albertina Krajkova ata të cilët kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre.

Edhe pse kishte bërë bujë lajmi për martesën e tyre, po jo aq edhe dasma e tyre pasi që familjarët nuk postuan për një kohë të gjatë momente të dasmës, ani pse publiku ishin me sy e veshë nga ata, shkruan “Kosovarja”.

Dita-ditës çifti vazhduan të postojnë jo vetëm imazhe nga dasma, por edhe nga pushimet e tyre të cilat zgjuan mjaft interesim tek ndjekësit.

E duke parë etjen e publikut për të ditur më shumë për ta, pasi që ndryshe prej çifteve tjera janë më të heshtur sot ata kanë sjellë momente magjike nga ceremonia e kurorëzimit të tyre.

Vëmendje të madhe mori veshja e Albërtines, e cila kishte zgjedhur një stil pak më interesan që ngjante me atë të francezeve./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË