Gëzime Krasniqi, u bë e njohur që kur lidhja e saj me Hamin, djalin e Remzie Osmanit, u bë publike, shkruan “Kosovarja”.

U tha se ishte modele, por kur nuk e kishte parë më herët kaqurelasen bukuroshe, që megjithatë duket e lindur për të qenë modele.

Dikur faqja e saj në Instagram ishte private, ndërkaq sot plotësisht publike dhe mund ta shohin të gjithë.

Kjo, tregon qartë vullnetin e bukuroshes për të rënë në sy dhe për të qenë pjesë e botës së personave të përfolur e mediatik, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja po poston mjaftë foto, por më hot se këtu nuk duket askund. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË