Buzëqeshja është një reagim krejt normal, kryesisht ndaj situatave qesharake, e momenteve komike, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse të dhënat shkencore thonë se buzëqeshja zgjat jetën, disa njerëz janë te prirë që të rrijnë shumë serioz dhe të buzëqeshin e qeshin tejet rrallë.

Në këtë mes hyn edhe Gëzime Krasniqi, reja e këngërares Remzie Osmani, që nuk është nga ata persona që i shohim shpesh duke qeshur, shkruan “Kosovarja”.

Ajo edhe si nuse ishte shumë serioze.

Por, ne e kemi një foto ku Gëzimja shihet duke qeshur me të madhe.

Kështu duket rrezatuese! /Kosovaraja/

MUND TË JU PËLQEJNË