Reja e Remzie Osmanit është bërë goxha një fotogjene. Tashmë ua ka marrë ‘dorën’ fotografive dhe secilën herë po vjen më mirë se tjetrën.

Gëzimja e mori epitetin si ‘nusja e famshme’ e estradës për një periudhë të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po vazhdon të jetë më e përfolura, duke u komentuar secili detaj që lidhet me të. E rrjetet sociale kanë bërë që Gëzimja t’a shfrytëzojë këtë mundësi që të marrë vëmendjen e njerëzve.

Ajo është shumë aktive me fotografi e video që i ndanë vazhdimisht me mijëra ndjekës që e përcjellin.

Jo rrallë Gëzimja publikon fotografi që shfaqë linjat e saj trupore ku duket mjaftë atraktive.

Edhe kësaj radhe ajo ka ndarë një imazh në llogarinë e saj në Instagram me një veshje të ngushtë, e që ka marrë një pozë ku ekspozon trupin.

Padyshim që duket bukur dhe plotë sharm si çdoherë tjetër./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË