Blogerja e njohur Armina Mevlani komentohet shpesh në mediet rozë për jetën e saj private por edhe për lidhjen që ka me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Së fundmi, ajo ka shkuar për të ndjekur Javën e Modës në Paris dhe ka treguar një detaj, sesi ajo dëshiron të duket në ditën e dasmës.

Armina ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet modelja e famshme Bella Hadid, e cila shihet e veshur me një fustan të bardhë nusërie shumë ekstravagant dhe shkruan:

’ Si do dukem unë nuse’.

MUND TË JU PËLQEJNË