Përveç kolegialitetit, këngëtarët kosovarë shpesh i shohim duke kaluar kohë bashkë.

Se kanë marrëdhënie të mira kanë treguar shpesh, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e këngëtareve që kanë raporte të mira janë Remzie Osmani e Edona Llalloshi.

Që të dyja kanë një karrierë të gjatë në skenën muzikore, duke mos ju munguar suksesi.

Janë shumë të dashura dhe të pëlqyera nga publiku shqiptarë kudo në botë.

Por, nuk janë ato të vetmet në familje që merren me muzikë.

Të gjithë i njohin Nexhat Osmanin e Milot Lalloshin, vëllëzërit e këngëtareve tona, të cilët poashtu kanë një karrierë të suksesshme muzikore.

Përveç muzikës, ata i bashkon edhe miqësia.

E sot janë mbledhur të gjithë bashkë duke kaluar çaste të bukura nën rrezet e diellit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË