Remzie Osmani ka vite që është pjesë e skenës muzikore, ku numëron një numër të madh këngësh të cilat gjithmonë janë shndërruar në hite.

Në çdo sezonë ajo është aktive me mbrëmje të ndryshme muzikore, ku adhurohet nga shumë persona, shkruan “Kosovarja”.

Përveç aspektit professional ajo rëndësi të madhe I jep edhe pamjes fizike, me fustana të llojeve të ndryshme.

Me një foto të fundit, vërehet që Remzia është lodhur nga kjo sezonë dhe paraqitet në mënyrën më të thjesht.

Për më shumë, binduni edhe ju me këtë foto që ka publikuar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË