Si shumë fëmijë të këngëtarëve tanë që janë bërë të famshëm në krahë të tyre, edhe për vajzën e Remzies fati ka dashur të jetë ashtu.

Riola Hamzaj tani është bërë një fytyrë shumë e njohur, që nga dasma e vëllaut të saj, ani pse fama nuk i intereson aspak, shkruan Kosovarja.

Riola gjithmonë ka qenë e tërhequr nga mediat rozë, dhe asnjëherë nuk është ekspozuar me qëllimin për të marrë vëmendje ashtu siç bëjnë fëmijët e tjerë.

Por, tani gjithçka ka ndryshuar. Nëse nuk kemi ndonjë fotografi të Riolës nga vet ajo, është Remzia ajo që me zemrën plot publikon imazhe të saj.

Njëjtë ndodhi edhe këtë herë, e cila nuk i rezistoi dot bukurisë së saj dhe e sjelli një imazh të mrekullueshëm nga ajo, madje atë duke i thënë se “Të kam jetë”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË