Këngëtarja e njohur Remzie Osmani është emri më i përmendur në faqen rozë.

Ajo është e dalluar në muzikën popullore, duke korrur suksese të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Po ashtu, rëndësi të madhe Remzia i kushton edhe pamjes fizike duke pozuar gjithmonë me veshje të veçanta.

Këtë fundvit ajo shpeshherë ka publikuar foto të ndryshme në vende të ndryshme për përgatitjet e fundvitit.

Edhe për festën e Krishtlindjeve Remzia shihet me një fustan të thjeshtë dhe mjaft të bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË