Pas gjithë atyre angazhimeve në dasma e ahengje të ndryshme familjare këngëtarja e dashur për publikun Remzie Osmani po shijon disa ditë pushimi me familje.

Ajo si shumë kolëgë të saj ka zgjedhur bregdetin turk për tu relaksuar, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që nga atje këngëtarja po ndanë imazhe të ndryshme për ndjekësit që e përcjellin në Instagram.

E në fotografinë e fundit shfaqet e lumtur pranë bashkëshrtit, të cilit iu ka hedhur në qafë duke e përqafuar.

Remzia merr vëmendje edhe me fustanin e shkurtër që ka veshur në këtë imazh.

Pavarësisht viteve në skenën muzikore, ajo duket e re, e freskët dhe shumë energjike./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË