Përveç bukurive natyrore, vera vë në pah edhe bukurinë e shumë femrave të estradës.

Nga pushimet në vende të ndryshme të botës, ato mahnisin me pamjen dhe linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e tyre edhe këngëtarja e njohur Remzie Osmani, ka shijuar disa ditë pushimi në Turqi, duke u shfaqur bukur dhe me stil.

Ajo është kujdesur mjaftë mirë që t’i ruaj linjat trupore, gjë që nuk e dallon nga vajzat e reja.

E së fundi në llogarinë e saj në Instagram Remzia ka realizuar një fotografi në profil, ku duket mjaftë këndshëm me pozën që e ka marrë.

Ndër komentet e shumta që ka marrë, është edhe ai  vajzës së saj Riolës.

“Bukuroshe e serioze <3”, ka shkruar ajo për nënën e saj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË