Vala

Më e angazhuar se kurrë, bukurinë më në nivel se asnjëherë tjetër, e plotësuar thuajse në çdo aspekt. Kjo është Remzije Osmani.

Remzije Osmani ka lënë pas një ngjarje të rëndësishme, dasmën e të birit, Hamit.

Dasma e Hamit dhe Gzimes ndezi rrjetin dhe u komentua gjatë nga media dhe publiku. E, Remzia më e lumtur se kurrë, shkruan “Kosovarja”.

Remzia, pas dasmës së djalit sjelli klipin e këngës “Padrejtësi në dashuri”. Nga titulli po dihet edhe fabula e këngës.

A thua kush e inspiroj?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË