Këngëtarja e njohur Remzie Osmani po e përjeton si është më së miri ndjenjën e vjehrrës.

Ajo që nga momenti kur ka martuar djalin e hasretit po ndan momente të shumta të rejës Gëzimes, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ka kaluar sezona e dasmave, për Remzien po vazhdojnë ende.

Sot në Instagramin e saj ajo ka shpërndarë një video të nuses duke ia thënë vallëzimit e veshur në fustan të kuq dhe e rregulluar për mrekulli.

Gezime Krasniqi

Publiée par Kosovarja Video sur Jeudi 10 octobre 2019

Pa dyshim, Remzies poi a kënaqë zemrën Gëzimja me veprimet e saj si një nuse e taditave shqiptare. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË