Remzie Osmani e ka zbuluar talentin e saj të fshehur.

Remzije Osmani është padyshim ndër këngëtaret më të dashura të skenës popullore shqiptare.

Këngëtarja e njohur muzikën e ka nisur që në moshë të vogël dhe kënga e ka përcjellur gjatë tërë jetës së saj.

Por vec talentit në muzikë, Remzia ka edhe një tjetër talent të fshehur që lidhet po ashtu me botën e artit.

Të ftuar në puntatën e fundit të “Shiko kush luan”, Remzija dhe Nexhati zbuluan shumë të pa thëna për njëri-tjetrin. Ndër të tjera Nexhati zbuloi se nëse motra e tij nuk do të ishte këngëtare do të ishte një piktore pasi ka talent në pikturë.

MUND TË JU PËLQEJNË