Reperi shqiptar është bërë baba për të dytën herë.

Reperi i njohur shqiptar, Alban Visoka i njohur ndryshe si Fajt është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e gëzueshëm ai e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Faleminderit Zotit qe me beri babë per here te dyte..Na bekoi zoti edhe me nje vajze bukuroshe , jetofsh gjate dhe me shendet engjulli jone..!😇”, ka shkruar ai.

Ai dhe bashkëshortja e tij bashkë e kanë edhe një tjetër vajzë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË