Rezarta Shkurta ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet më të frekuentuara sociale. Në atë Instagram, së fundmi u ka dhënë hapësirë ndjekësve të pyesin rreth jetës dhe karrierës përmes opsionit pyetje-përgjigje.

E pyetur se kur do të dëgjojnë ndonjë këngë të re nga ajo, Rezarta nuk ka hezituar t’i tregojë publikut se do të rikthehet me projekte në vjeshtë. Në ndërkohë, “Gjysma ime” titullohet kënga e fundit e lansuar me videoklip nga 32-vjeçarja para dy viteve.

Theksojmë që momentalisht artistja është duke e shijuar jetën si nënë, e cila ka një vajzë të pagëzuar me emrin Hera.

MUND TË JU PËLQEJNË