Ajo kurrë nuk ka frikë të shërbejë imazhe të reja në rrjete sociale.

Rihanna ka shpërndarë disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, përpara fillimit të linjës së saj më të re të të brendshmeve Fenty.

31-vjeçarja u shfaq në sytjena leopard ngjyrë vjollcë, dhe një poza tjetër me të brendshme dy pjesësishe, ndërsa pozoi para miliona ndjekësve të saj.

Këngëtarja e hitit “Please Don’t Stop The Music” u tregua e përsosur duke luajtur rolin e modeles për markën e saj.

Rihanna tregoi figurën e saj mbresëlënëse, të veshur me një palë sytjena me lule, ndërsa ishte poashtu e shtrirë në një dhomë e cila ishte e tëra e mbuluar me tapeta lulesh.

 

MUND TË JU PËLQEJNË