Rina Balaj ka ekspozuar të pasmet në imazhin e fundit.

Rina Balaj ka ndarë një fotografi tejet atraktive në llogarinë e saj në Instagram me të cilën arriti të marr vëmendjen e mijëra ndjekësve.

Në imazhin e publikuar ajo shihet me një veshje sportive dhe duket në formë mjaft të mirë fizike, vithet e reperes do j’u hutojnë.

Përndryshe, sa i përket muzikës pas disa muajve pauzë reperja pritet t’i kthehet skenës me disa projekte të reja ka konfirmuar menaxheri i saj përmes disa postimeve. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË