E, kush nuk e njeh reperen Rina Balaj, e cila për një kohë të shkurtër u shndërra në senzacion të muzikës në vend, shkruan “Kosovarja”.

Rina dhe repi i saj bënë shumë jehonë, madje ajo u fut në konkurrencë të drejtpërdrejt me emrat më potent të skenës muzikore.

Pra, për një farë kohe, Rina ishte faktor i vërtet në muzikë dhe arriti që të bëjë shumë fansa, e që faqja e saj në Isntagram të bëhej një nga më të ndjekurat, shkuan “Kosovarja”.

Tëni, Rina, ka hap një faqe të re në karrieren e saj, nuk është më pjesë e “On Records” dhe është në tentim për të bërë karrierë ndryshe në muzikë.

Derisa të vijnë hitet, ajo si lepurushe simpatike po shëtit nëpër male e lëndina./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË