Rina Balaj është bërë gati për të festuar Ditën e të Dashuruarve.

Reperja e njohur ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit një fotografi tejet provokuese.

Në një veshje në të ngushta me ngjyra tigri, Rina theksoj linjat e saj seksi dhe të formësuara, duke e kompletuar dukjen me grim dhe aksesor.

“Gati për Ditën e të Dashuruarve”, ka shkruar Rina, teksa u paraqit “flakë” në dukje.

Kujtojmë që Rina kohë më parë konfirmoj lidhjen me reperin, Sin Boy me të cilin dje publikoj bashkëpunimin e tretë muzikor.

MUND TË JU PËLQEJNË