Edhe vajza e Remzies po përflitet kohët e fundit mjaft shumë në mediat rozë.

Edhe pse nuk është pjesë e muzikës dhe ka preferuar të rrijë larg kësaj bote, vëmendja sidoqoftë nuk i ka munguar, shkruan “Kosovarja”.

Ditët e fundit Riola është komentuar pas ndryshimeve që bëri në lukun e saj.

E sot vajza bukuroshe e Remzies shkëlqeu me pamjen e saj në një dasmë. Padyshim, që i gjithë ky zotnillak duhet të jetë meritë e nënës së saj./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË