Riola Hamzaj është vajza e vetme e këngëtares Remzie Osmani, e cila siç dihet, asnjëherë nuk ka qenë e interesuar për muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Riola, është studente e shkëlqyer dhe ajo është e angazhuar në aktivitete që nuk kanë lidhje me muzikë.

Siç dihet, vajza e Remzies ka qenë e përfshirë disa herë edhe në nisma me karakter humanitar. Pra, një e re me shumë botë, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Riola tashmë është në lidhje me një djalë dhe ata po ia kalojnë shumë mirë. Çifti, kanë bërë pushime përrallorë në Dubrovnik të Kroacisë.

Ja disa foto gjatë pushimeve të çiftit.

 

MUND TË JU PËLQEJNË