Kohëve të fundit është spekuluar mjaft shumë për lidhjet e saj të dashurisë.

Dhe këngëtarja shqiptare, Rita Ora duket se është bashkuar sërish me muzikantin Andrew Watt pas pesë muajsh që nga ndarja e tyre.

Ajo te martën është parë duke darkuar me këngëtarin në Ibiza të Spanjës, gjersa biondina mori vëmendje me fustanin e saj ngjyrë të verdhë.

Këngëtarja e hitit “The Hot Right Now”, 28 vjeçe, është gjithnjë në hap me trendet e reja të modës dhe veshjet e saj komentohen pothuajse gjithnjë nga publiku.

MUND TË JU PËLQEJNË