Rita Ora ka pasur një vit të mbushur me festivale dhe koncerte.

Rita Ora me koncertin e saj në Berlin do të përmbyllë një vit mjaft të suksesshëm sa i përket festivaleve dhe organizimeve të ndryshme.

Me postim e fundit të bërë këngëtarja ko njoftuar se koncerti në Gjermani do jetë i fundit dhe me këtë lajm ajo ka mërzitur fansat e saj të cilët për një kohë nuk do mund të shohin ndonjë performancë nga ajo.

Kujtojmë, se projekti i fundit i Ritës titullohet ‘Ritual’ dhe numëron më shumë se 40 milionë klikime në platformën Youtube.

MUND TË JU PËLQEJNË