Rita ka disa fjalë për Azinë.

Rita Ora ka përfunduar turneun e koncerteve në Azi.

Rita Ora këto ditë ka mbajtur disa koncerte radhazi në Azi, ku performoi para fansave të saj në atë vend.

Përmes një fotografie, këngëtarja tregoi se tashmë ka përfunduar koncertet në Azi dhe kaloi për mrekulli.

“Mirupafshim Azi, kalova kohën më të mirë”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Ritual” titullohet kënga e fundit nga Rita Ora, në bashkëpunim me Jonas Blue dhe Tieston. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË