Rita Ora e përkushtuar në atë që do më së shumti.

Rita Ora pas disa ditëve pushim është i është kthyer sërish punës, kështu e bëri të ditur përmes postimit të fundit në Instagram.

Në postimin e bërë ajo shkroi “Kalofshi një vikend të bukur të gjithë, shumë gjëra të mahnitshme janë në përpunim, jam shumë e lumtur që bëj çdo ditë atë që dua me të gjithë ju”.

Kujtojmë se krahas koncerteve dhe festivaleve të shumta Rita ka qenë mjaft e angazhuar edhe me projekte muzikore, e fundit është ‘Ritual’ e cila tani numëron mbi 50 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË