Rita Ora ka ardhur me shumë stil në paraqitjen e fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora befasoi edhe kësaj radhe.

Përveç koncerteve të shumta që ka pasur ane e mbanë botës, Ora së fundmi është rikthyer në kohë, teksa solli një imazh mahnitës.

Duke na sjellur një fotografi shumë të ‘zjarrtë’ e veshur me një fustan ngjyrë trupi të kombinuar me nuancë të bardh me flokë kaçurrela ajo po duket shumë tërheqëse.

Ajo është çdo ditë aktive dhe ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshmëri.

Shpesh është përfolur në media për dukjen e saj, ndërsa shquhet si njëra ndër artistet më me stil./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË