Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtar, Rita Or aka realizuar një tjetër fotosesion mbresëlënës.

29 vjeçarja përveç që është një këngëtare e suksesshme, ajo është edhe një femër seksi dhe me një fizik të kompletuar.

Figura e saj e kuruar dhe atraktive u vu në pah edhe në setin e ri fotografik.

Në disa imazhe bardhë e zi, Rita u paraqit me shumë stil, ndërsa linjat e saj morën gjithë vëmendjen.

Ndërkohë, ‘Ritual’ mban titullin projekti i fundit i Ritës.

MUND TË JU PËLQEJNË