Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku.

Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë klikime.

Mirëpo, së fundi ka reagur edhe këngëtarja me famë botërore duke i përkrahur e cila ka hedhur në Instagram një foto të këngëtareve me një mbishkrim.

“Unë mund të them se pse këngëtaret tona të Kosovës janë kaq të mira. Jam krenare prej nga jam dhe njiherit ka falenderuar për këtë insipirim dhe performancë të shkëlqyer”, ka shkruar Ora.

MUND TË JU PËLQEJNË