Rita Ora ka publikuar disa fotografi atraktive.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat u paraqit shumë joshëse.

Këngëtarja përmbledhi imazhet e realizuara gjatë performancës në Paris si dhe pas përfundimit të saj.

Po ashtu, përmes tyre, Rita ka falënderuar Parisin për mikpritjen si dhe tha që shumë shpejt do të kthehet në atë vend.

“Për ju nuk e di, por nëse nuk jeni të sigurtë për veten tuaj, kush tjetër do të jetë…Faleminderit për një fundjavë të jashtëzakonshme, Paris !! Shihemi përsëri së shpejti të gjithë 🇫🇷”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË