Të gjithë thuajse e njohin Roanin e vogël, djalin e Majlinda Zekës dhe reperit Majk, të cilët ka kohë që janë ndarë.

Kujdesin për djalin Majlinda po mundohet ta tregojë deri në pikën e fundit, duke u treguar si një nënë e përkushtuar dhe e palodhur, shkruan “Kosovarja”.

Roani pëlqehet shumë si një fëmijë i bukur dhe i ëmbël që është, duke dëshmuar se sa shumë i ngjau nënës së tij.

Së fundi, Majlinda sjell një selfie të bukur me djalin e saj bukurosh, ku padyshim mund të themi se Roani është një djal me fat që vozitet nga shoferja më e bukur./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË