Të gjithë e njohim këngëtarin e njohur Robert Berishën i cili konsiderohet si një prej meshkujve më të pashëm në estradë, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe Roberti është edhe bashkëshorti i Nora Istrefit, të cilët kanë një vajzë të quajtur Rene.

Jeta private e dyshes së njohur çdo herë ka ngjallur interesim, pasi që jo pak lajme kanë qarkulluar rreth ndarjes së tyre.

Mirëpo, ende nuk është konfirmuar nga të dy palët.

Të dy po vazhdojnë të qetë jetën e tyre dhe karrierën sa në Kosovë sa edhe përtej kufijve shqiptar.

Përderisa, jemi mësuar vetëm me ndryshimet e këngëtares, ndryshe prej kësaj është Roberti ai i cili me një filtër të rrjeteve sociale e ka transformuar vetën me flokë më të gjata.

Nuk është se nuk i kanë hije edhe kështu apo jo?/Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË