Robert Berisha ka për të ju thënë diçka fansave të tij.

Muzikanti dhe këngëtari Robert Berisha së fundmi ka qenë një ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Ai i dha fund martesës me Nora Istrefin dhe këtë e la bërë të ditur vetë nëpërmjet një postimi në Instagram.

Mirëpo pavarësisht se postimet lidhur me këtë çështje në media e publik nuk kanë të ndalur, Roberti ka vendosur të fokusohet në karrierën e tij.

Ai i ka njoftuar fansat se do të performojë në Londër më datën 21 të këtij muaji./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË