Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të preferuar për publikun shqiptar.

Së fundmi ai dhe bashkëshortja e tij Nora, përfolën për një ndarje por dyshime këto të cilave i dha fund vetë Roberti duke konfirmuar se ata janë bashkë dhe të lumtur me njëri- tjetrin.

I ftuar në një emision, Roberti ka folur për një nga vendimet më të rëndësishme të jetës së tij, lënien e duhanit.

Ai është pyetur nga moderatorja se si arriti të heqë dorë nga duhani, dhe përgjigjia e tij na ka lënë pa fjalë të gjithëve:“O lëreni cigaren, hani mollë. Definitivisht, hallall s’ja bëj vetes për 20 vitet që kam pirë duhan. Unë jam me antibiotik që një muaj, janë disa barna ë përziera, të përgatitura nga një mjek shumë i mirë në Shkup. Kam pas probleme me telat e zërit”.

E mesa duket Roberti ka hequr dorë përfundimisht nga duhani duke arsyetuar se primar është shëndeti i tij.

MUND TË JU PËLQEJNË