Robert Berisha flet për ‘defektin’ e madh të Norës.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë një nga çiftet më të përfolura në media këto ditë pas zërave për një krizë në lidhjen e tyre.

Por çifti e kanë mohuar një gjë të tillë kategorikisht madje ata thonë të kundërtën se janë të lumtur.

I ftuar në emisionin ‘E diell’ këngëtari ka treguar se çka urenë më së shumti tek bashkëshortja.

Me sa duket, Nora vonohet shumë, madje edhe në ditën e dasmës. Përveç momenteve të bukura nga ajo ditë, Roberti tregoi se mban mend që Nora u vonua disa orë.

“Tri orë është vonuar Nora në ditën tonë të dasmës. Dasma ka zgjatur deri në orën 5 të mëngjesit vetëm prej saj”, -është shprehur Roberti. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË