Në komunitetin e gazetarëve dhe atë artistik, prej kohësh po flitej për ndarjen e Nores dhe Roberit, por bash kur bëhej gati lajmi për publik, çifti dilnin publikisht dhe thonin se janë shumë “ok”, shkruan “Kosovarja”.

Pas zhagitjes së pranimit publikisht të ndarjes, ishte vetë Robert Berisha ai që përmes një postimi në Instagram tregoj se mes tij dhe Nora Istrefit gjithçka ka marrë fund.

Çifti e kanë një vajzë, Renenë, andaj siç tha Roberti, ata përherë do të mbesin miq të mirë për shkak të të bijes, shkruan “Kosovarja”.

Po, me tatuazhin e madh në dorë me emrin e ish bashkëshortes, çfarë do të bëjë Roberti?

Mbetet për tu parë!/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË