Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga femrat më tërheqëse në skenën muzikore, e cila veçohet për nga bukuria dhe linjat e saj trupore, shkruan Kosovarja.

Ka disa ditë që Morena ndodhet në Tajlandë duke shijuar jetën luksoze, që këtë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, ku ka ndarë momente të bukura për fansat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku është shfaqur e zhveshur duke u lagur në një tush, duke provokuar me linjat e saj trupore.

Pati edhe komente e reagime nga fansat ku nuk munguan komentet as nga kolegët e saj.

Robert Berisha, ishte ai i cili i la një koment Morenës, ‘Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip spo livrit hiq hallall puna’, i ka shkruar ai.

Ky reagim i tij nuk ishte i papritur, pasiqë nuk heziton t’i ngacmoj kolegët e tij në rrjete sociale./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË